Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Needly Vita C Glow Jelly Pad

Артикул 466
В наявності
1 090 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Об`єм
Замовити швидко
Опис

Зволожувальні тонер-педи для сяйва шкіри Needly Vita C Glow Jelly Pad

Тонер-педи з фірмовим рослинним комплексом Vita C_Trus ™, що містить природній вітамін С, це чудовий спосіб замінити декілька кроків у вашому догляді на один мультифукціональний засіб. За рахунок своєї особливої сітчатої поверхні педи допомагають доочистити шкіру від залишків очищувального засобу, видалити відмерлі клітини, а також чудово зволожують, оживляють, вирівнюють колір шкіри та надають їй привабливе здорове сяйво.

Кожна подушечка просочена густою есенцією, що дає шкірі приголомшливий заряд вологи, який можна порівняти з використанням ампульної сироватки. Природня стабільна форма вітаміну С, що міститься в екстрактах сливи какаду, грейпфрута та лимона, бореться з тьмяністю та небажаною пігментацією, зволожувальний актив AQUAXYL ™ в поєднанні з трегалозою регулюють механізми гідратації шкіри.

Педи виготовлені з ніжного тканого матеріалу 100% натурального походження, є біорозкладними. Мають дві сторони: рельєфна призначена для легкої механічної ексфоліації, а гладенька насичує шкіру вологою та забезпечує краще поглинання активних компонентів.

Завдяки великій площі поверхні та прямокутній формі із закругленим кутами педи дуже зручно використовувати в якості експрес-маски. Просто розмістіть їх гладкою стороною до шкіри на ділянках, що потребують додаткового догляду (зазвичай це щоки та чоло) та залиште на 3-5 хвилин. Одразу після використання шкіра більш зволожена, свіжа та сяюча, через кілька тижнів помітно вирівнюється загальний тон, зменшуються локальні потемніння.

Тонер-педи підходять для щоденного використання, не травмують та не подразнюють навіть чутливу шкіру.

Активні компоненти:

- рослинний комплекс Vita C_Trus ™ поєднує в собі екстракти сливи какаду, лимона та грейпфрута, отримані методом низькотемпературної екстракції зі збереженням високої концентрації природнього вітаміну С, допомагає освітлити шкіру, зменшує запалення, попереджає появу тонких ліній, втрату еластичності, також є надзвичайно потужним антиоксидантом;

- трегалоза володіє унікальними властивостями тривалий час утримувати вологу, захищає від окислювального стресу, що провокує появу хронічних мікрозапалень та є причиною передчасного старіння шкіри;

- зволожувальний комплекс AQUAXYL ™ (Акваксіл) усуває дефіцит вологи, підтримує цілісність та пластичність рогового шару, посилює процеси гідратації шкіри: збільшує виробництво ліпідів, епідермальної гіалуронової кислоти, натурального зволожувального фактору, регулює механізми циркуляції води в епідермісі;

- ніацинамід 2% працює над відновленням захисного бар’єру шкіри, зменшує запальні реакції та почервоніння, попереджає епідермальну втрату вологи за рахунок стимуляції синтезу керамідів;

- аскорбіл фосфат натрію (0.001%) є стабільною некислою формою вітаміну С, що особливо добре зарекомендувала себе у боротьбі із запальними процесами, пригнічує розвиток патогенних бактерій, прискорює загоювання, захищає від негативної дії вільних радикалів.

Характеристики
Клас товару  Космецевтика
Країна виробництва  Південна Корея
Склад  Вода, пропандіол, ніацинамід, гліцерин, 1,2-гександіол, трегалоза, натрію карбоксиметилкрохмаль, алантоїн, пантенол, гідроксіацетофенон, етилгексилгліцерин, карбомер, каприлілгліколь, ксантанова камедь, аргінін, динатрій ЕДТА, бутиленгліколь, ксилітилглюк
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.